• Wyniki egzaminu

• Drodzy Absolwenci klas ósmych!

Gratuluję Wam uzyskania  wysokich wyników z egzaminu ósmoklasisty. Wyniki te są potwierdzeniem  Waszej systematycznej wytężonej pracy, rzetelnego wykonywania obowiązków szkolnych.                                                                                                                                        Życzę Wam dalszego rozwijania pasji, poszerzania kompetencji, a przede wszystkim satysfakcji płynącej ze zdobywania wiedzy.

Drodzy Rodzice oraz Szanowni Nauczyciele!

Bardzo państwu dziękuję za zaangażowanie, ogromny trud, cierpliwość i wytrwałość w przygotowaniu młodzieży do egzaminu ósmoklasisty.  Szczególne podziękowania składam nauczycielom, którzy w tym roku  przygotowującym młodzież do egzaminów kl. VIII

Język polski – p.  Joanna Krzywiec,

Matematyka – p.  Ewa Drabiuk                                            Język angielski – p. Sylwia Rewers-Błach

Życzę dalszych sukcesów.

Ryszard Rozwadowski

Życzymy wszystkim Naszym Absolwentom samych sukcesów w szkole ponadpodstawowej!

• Pożegnanie klas ósmych

• W czwartek 22.06 odbyła się uroczystość pożegnania klas 8. Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej.

• Lekkoatletyczne Zawody Sportowe

• W dniu 19.06.2023 w naszej szkole odbyły się Lekkoatletyczne Zawody Sportowe. Uczniowie klas 4-8 rywalizowali na dystansach 50m, 400m oraz w skoku w dal. Podczas zawodów odnotowano wiele świetnych wyników. W każdej z kategorii wiekowych, trzech najlepszych zawodników otrzymało nagrody rzeczowe. Impreza współfinansowana była z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

POMORZE ZACHODNIE

#pomorzezachodnie

• Wycieczka klasy 4a i 5a

• Uczniowie klasy 4a i 5a, w ramach dofinansowania z programu #PoznajPolske, udali się wczoraj do Parku Kolejek i Miniatur w Dziwnowie. Zapoznali się tam m.in.z historią miniatur latarnii morskich oraz mieli okazję przejechać się mini kolejką. Następnym punktem programu była Osada Słowian i Wikingów w Recławiu. Podczas pobytu tqm dzieci wzięły udział w grze terenowej.

• Wycieczka do Wrocławia

• W ramach projektu "Poznaj Polskę" klasa 6a uczestniczyła w wycieczce do Wrocławia. Uczniowie zwiedzili Muzeum Wody Hydropolis, Muzeum Minerałów i Muzeum "Pana Tadeusza". Przenieśli się w czasy Tadeusza Kościuszki oglądając przepiękną Panoramę Racławicką. Byli w ZOO i Ogrodzie Botanicznym. Po dniach pełnych wrażeń odpoczywali relaksując się w Aquaparku, w Parku Trampolin oraz podczas wieczornych spacerów po starym mieście.

• Zajęcia w czerwcu

• Podczas zajęć w czerwcu uczniowie korzystali ze sprzetu zakupionego w ramach programu #Laboratoriumprzyszłości. Uczniowie klas szóstych uczyli się obsługiwać drona, uczniowie klas czwartych tworzyli konstrukcje z kreatywnych klocków Lego oraz tworzyli za pomocą koła swoje pierwsze bransoletki.