• PEDAGOG

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż." Janusz Korczak
        • Informacje dla rodziców

• SZANOWNI RODZICE!

Pedagog szkolny i pedagog specjalny są do Waszej dyspozycji!
          Jako pełnoprawni opiekunowie uczniów uczęszczających do naszej szkoły jesteście partnerami w naszej pracy wychowawczej .

Dlatego też zależy nam na owocnej współpracy.

Pamiętajcie, że o problemach swoich dzieci należy głośno i otwarcie mówić, gdyż tylko wówczas możliwa jest skuteczna pomoc.

Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne porady i wskazówki dotyczące wychowania, wspierania, okresu dorastania dzieci. Znajdą tu Państwo artukuły na temat trudnych sytuacji wychowawczych takich jak substancje psychoaktywne, współczesne zagrożenia płynące z internetu oraz wiele innych tematów dotyczących dzieci i młodzieży.

Dodatkowo umieszczamy numery alarmowe i numery telefonów zaufania dla osób poszukujących pomocy.