• Terminarz zebrań z rodzicami

TEMATYKA

21.09.2023r. (czwartek)

godz. 1630

Przedstawienie planów pracy wychowawczej w poszczególnych oddziałach, zapoznanie z WSO i PSO, informacje dotyczące programów nauczania, wybór trójek klasowych i przedstawicieli do Rady Rodziców, oferta zajęć pozalekcyjnych, informacja o formach ubezpieczenia uczniów, składki na Radę Rodziców. Przypomnienie procedur związanych z reżimem sanitarnym obowiązującym na terenie szkoły.

9.11.2023r.    (czwartek)               godz. 1630

Przekazanie bieżących informacji o wynikach w nauce i zachowaniu, ustalenie sposobów i form pracy z uczniami wykazującymi trudności w nauce, przejawy agresji słownej i fizyczne, diagnoza integracji zespołów klasowych. Klasy VIII – informacje dotyczące organizacji i przebiegu egzaminu klas VIII.

14.12.2023r  (czwartek)

godz. 1630

Diagnoza osiągnięć uczniów w nauce – przewidywane oceny semestralne, ustalenie sposobów poprawy ocen negatywnych, analiza zachowania uczniów, frekwencji na zajęciach lekcyjnych.

01.02.2024r.            (czwartek)               godz. 1630

Podsumowanie semestru I – uzyskane wyniki w nauce i zachowaniu, planowana oferta zajęć w czasie ferii.

19.03.2024r. (wtorek)

godz. 1630

Omówienie problemów wychowawczych i postępów w nauce, organizacja pracy szkoły i warunki przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty.

09.05.2024r. (czwartek)

godz.1630

Przedstawienie rokowań dotyczących ocen końcowo rocznych,  ustalenie form pomocy w poprawie ocen z poszczególnych przedmiotów i ocen z zachowania, diagnoza pomocy psychologiczno- pedagogicznej, sprawy wychowawcze – wycieczki klasowe, organizacja zakończenia roku dla klas ósmych, ocena stopnia integracji klas.